Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
....zážitky

 

                                          .....tady budou postřehy všedních dnů.....                                  

 

   

....21.6.06....jsou tu docela vedra pres den az +33 ve stinu tak chodime na delsi prochazku hned rano  a pak vecer. Dneska Jsem se potkal s  civavim kamosem Tinem foto   foto

....17.6.06...jsme jiz nekolik dni v Berline  foto , ale nic moc se nedeje a zazitky zadne. Panicek je marudek tak jsem vecne  u neho prilepeny a jen s panickou ven chodit nechci. Kdyz je to nutne vybenu jen pred barak udelam potrebu a uz vartuji u dveri a chci domu. Vcera me vzala panicka na voditko, ze se projdem, ale dopadlo to tak, ze me za sebou tahla jak kozu...

....3.6.06  jsme s paničkou na pár dní doma tak si užívám procházek s kámošem Argýskem..Argy ve středu odjede s jeho páníčkama na dovolenou tak se musíme užít a my s paničkou odjedem opět za několik málo dní do Berlina.   

 

.....6.04.06... dnes byl hezký jarní den tak jsme byli venku s paničkou  a setkali jsme se s  Argýskem  a jeho paničkou museli jsme se rozloučit. Zítra odjedeme do Berlina a vrátíme se po velikonocích.

 

....25.03.06...opět na návštěvě u kamarádky paničky. Byl jsem tam poprvé a hned v chodbě jsem zažil "šok" je  tam postavená "velikánská kočka". Já se tak lekl postavil se proti ní a štěkal až se na mě panička zlobila. Chodil jsem zpoza rohu číhat a vrčel. Panička mě vzala do náruče kde jsem se cítil v bezpečí a to velké monstrum si očuchal a zjistil, že nic nedělá.....také jsme byli na procházce kde jsem se potkal se Schanel.....

....23.3.06...byl jsem s paničkou na návštěvě mají synka  Kubu ,který si semnou rád hraje.....Kuba má kostým pavavoučího muže a tak byl nápad nás dva spolu zvětčnit......

....22.3.06...máme tu JARO , panička se rozhodla zkrátila můj  kožíšek. Věděl jsem moc dobře co bude....koupaní a to skoro pokaždé následuje sušení, kartáčování ,cvakají nůžky a vrní strojek.Celou dobu jsem hodný na stole už jsem si zvykl, ale přesto jsem rád, když je konec "kadeřnických úprav" to zalezu do pelíšku nebo někam z dohledu  a ani nedutám než panička vše uklidí . Odpoledne jsme byli venku a potkal jsem se s Kendíkem a Timem.

....20.3.06...dnes jsme byli u Nelli na návštěvě a tak mě jako vždy pěkně mordovala ,ale to je všechno z lásky my se máme moc rádi.

 ....12.03...už to vypadalo, že snad bude po sněhu, ale dnes ráno jsem stál před vchodovými dveřmi a vůbec jsem nechtěl ven. Napadlo tolik sněhu, že mi koukala jen hlavička kde nebylo odhrabáno. Do sněhu jsem musel na chodníku bych bobek neuděl..... panička pro mne  ušlapala místečko  ..... a tak byl i snadný uklid sebrání "nadílky".Odpoledne jsme byli venku s Argýskem.

.... 10.03...opět jsme doma, už jsem byl natěšený na kamarády. Při odpoledním venčení jsme se setklali s Argýskem.     tvorba nových stránek   www.jannyk.ic.cz               

 

....byla u nás Heike s Wilmou na návštěvě sice je Wilma velká a já velké pejsany vůbec nemusím, asi už nikdy nezapomenu,že mě pokousal ve 4 měsících "Rottwik". Wilma je kamarádská a tak mi nevadí a strach nemám. 

....1.3.06...ranní  venčení...

 

....27.2.06...odpolední procházka...

....24.2.06...jeli  jsme s paničkou k rybníku bylo slunečné odpoledne a pak jsme se zastavili u Nelli. Delší dobu jsme se neviděli a tak jsme byli na sebe natěšení, že mě panička ani nestačila svléknout a už jsme spolu divočili....nějaký čas se opět neuvidíme odjíždíme zítra ráno do Berlina. 

 

....21.2.06...dopoledne panička uklízela a to nemám moc rád hlavně to rámusící monstrum  říkají tomu lux občas to "sežeře" i nějakou tu mou "zahrabanou" mlsku v rohu co si ukládám na "zlé časy". Odpoledne jsme šli ven , potkal jsem se s kámošema Edym a Argýskem tak nás páníčkové nechali proběhat.foto:

 

....14.2.06...dnes byl krásný slunečný den byli jsme s paničkou delší dobu venku a já se proběhal. Také jsem se sešel s Betty, Timem a Argýskem.foto:

 

....10.2.06...tak nám tu od rána sněží byl jsem odpoledne venku s paničkou si zařádit ve sněhu s kámošema. Bylo kolem nuly tak jsem ani domů nechtěl.foto: 

 

....27.1.06... moje panička byla  smutná ,nevěděl jsem co se děje.  Snažil jsem se pozvednout paničce náladu, nutil jí do hry semnou .... včera navečer jsem ležel vedle paničky, která mě hladila a říkala : Kamaráda Beníka už neuvidíme.... je  v psím nebíčku u Danečka a Jacka. Byl to moc hodný pejsek ,žil v pohodě  se "smečkou" 7  koček , které také znám. (všechny kočky a kocouři jsou nalazenci, kterých se jeho panička Boženka  před lety ujala , když našla u popelnic  a nebo někde v křovisku plakajíci vyhublé kotě.)foto:          

 

        

 

 

 

....tak tu máme  mrazivé dny, chodíme ven s paničkou ,ale ne na dlouho. Sice jsem na to oblečen přesto se těším domů až si budu moci zalést do teplého pelíšku.

.... 14.1.06....setkání při dopoledním venčení s pudlíkem Puňťou  .

....9.1.06.... od soboty jsme opět doma a přijeli jsme do zimy sníh a mráz . V Berlině bylo sucho a daleko tepleji. Dnes opoledne jsme se byli s paničkou projít sice bylo pod nulou,ale na sluníčku  příjemně.  

        

  

....4.1.06....dnes jsme chodil venku bez oblečku sníh je jen sem tam trochu  a bylo +5 . Odpoledne k nám přišla na  návštevu Heike a musel jsem se  předvést v námořnickém oblečku .

....Silvestra jsem přežil v klidu a pohodě tak jako loni, když jsem  petardy zažil poprvé, koukal jsem s úžasem co to lítá a bouchá div, že jsem si neukroutil krček. Panička mi říkala jaké trauma prožíval Jack pejsek co měla předemnou ten se schovával i při bouřce.....no a já jsem "nebojsa".          

....26.12.05....dnes tady v Berlině napadl sníh, dováděl jsem venku, že jsem nechtěl ani  jít domů.

....18.12.05.... jsme byli na návštěvě u Bobbiho je to moc hodný pejsan 

....10.12.05.....s paničkou jsme jeli do Kralup nad Vltavou osobně se poznat s Aimee - (Basenji)-naší internetovou kámoškou a její paničkou. Irští vlkodavové tam měli  dostih- coursing  .  A  Aimee a Balú licenci. Nejdříve jsem byl chvilku v autě a pozoroval z bezpečí velké pejsany . Aimee si s Balú zaběhli závod , pak mě panička pustila z auta  . Očuchal jsem se s Aimee a paničky šly na kávu do klubovny a my také . A tam bylo několik  pro mne těch velikánských pejsků,  jak jsme vešli hned jsem hledal záchranu a skočil na klín naprosto cizímu člověku....ozval se smích  jaký jsem "hrdina".  Pak jsem celou dobu seděl u paničky na klíně a pozoroval dění. Než jsme odešli ven tak jsem se přeci jen  sice nerad  nechal vyfotit s Berym. Venku jsem  utíkal k autu a chtěl dovnitř , tam z bezpečí paničce pěkně vynadal.......

             

....4.12.05....ze soboty na neděli nám tu opět napadlo trochu sněhu .Ráno bylo rychlé venčení bez oblečku . Dopoledne na nás zazvonila panička Filípka jestli nepůjdem ven.            

....28.11.05  při ranní procházce jsem se seznámil se štěnětem Timem vypadá to ,že budeme   kamarádi         

....22.11.05  první sníh je pryč , zato mrzne a tak jsem rád že mám teploučké oblečky . Jsem středem pozornosti na procházkách někdo to bere s humorem , ale najdou se i tací lidé co paničce říkají,že oblékat psa je týrání ....jaké pak týrání oblékám se rád a vůbec mi to nevadí v pohybu.  Hlavně, že je mi teplo. Můžete nám napsat jaký názor máte na to Vy .                                  

....20.11.05....probudili jsme se do bílého rána ,panička otevřela balkon... byl jsem se na tu krásu  podívat. Ranní večení bylo rychlé ani mě panička neoblékla. Zaběhl jsem na své místo .... panička sebrala " poklad" i se sněhem do sáčku, ani jsem nešel ke kontejneru s paničkou  čeklal jsem u dveří a rychle do tepla ....loni jsem měl sníh rád to jsem dováděl a ani nechtěl domů ....                                                                       

....ráno byla zima ,panička vyndala obleček . Já běžel do chodby a už jsem nastavolal tlapky,aby mne panička oblékla moc rád se oblékám. Jsem ostříhaný a obleček mi je jen tak tak . Panička říkala jo hochu,už jsi "dospělák" některý den  zajedem do Zverimexu a koupíme nový obleček . Venku jsem se potkal s Argýskem a  cestou se  k nám přidal Žeryk  neviděli jsme se dlouho tak přátelské  pozdravení muselo být.

  ....8.11.05  dnes jsem poznal co je to U-Bahn   Metro . Jiní pejsci jezdí vlakem,autobusem a já znal  jen auto a letadlo . Byli jsme se podívat na zimní PNEU pro naše autíčko jestli koupit tady nebo až se vrátíme domů.... Odpoledne jsem byl s paničkou venku a po dlouhé době jsem se potkal s Ginou  na jaře to bylo malinké štěně a dnes je to už slečna. foto: 

....slunečné  podzimní nedělní  odpolene  - byli jsme na procházce  potkal jsem se s Danem... páníčkové nás  nechali chvilku  společně si zadovádět....,ale co se nestalo po chvilce naší hry na honěnou se odněkud přihnal  velký pes páníčkové říkali , že to bylo něco mezi Irským terierem a Dobrmanem ....já jsem běžel hned ke svým páníčkům, ale Dan to nestihl doběhnout ke své paničce a tak ho ''pejsan"  kousnul do boku jak utíkal....Daneček moc plakal a já se střepal strachy v paníčkové náruči. K psu se nikdo nehlásil.... neměl obojek....  Někdo z lidí co byli v parku  zavolal  službu na odchyt psů.  Danečka s jeho paničkou  odvezli  mladí lidé autem  na veterinu. foto:

....od 21.10.05  jsem opět s paničkou u páníčka v Berlině a tak si tu užívám procházek a kamarádů co tady mám potkáváme se skoro denně ...To ráno jsem věděl, že budeme cestovat byl jsem s paničkou na delši procházce a pak panička z kufru auta vyndala mou cestovní tašku připevnila na sedadlo spolujezdce a než  panička udělala úpravy už jsem seděl uvelebený v tašce , ale panička na mě  ne ne jestě musíme domu...chtě nechtě jsem vyskočil  už jsem byl tak moc natěšený, věděl jsem že pojedem daleko a asi k páníčkovi na krátké trasy mě do tašky nedavá .  foto:     foto:     foto:     foto:    foto: (panička přišla na to jak na písmenka s hačkama a čárkama tak můžeme doplnit do stránek i tady )

              

....13.10.05....od rána už při snídani páníčků jsem tušil, že u nás nastanou změny a byl jsem smutný.... asi odjede páníček vše tomu nasvědčovalo . Šli jsme všichni ven a panička mi  dala krátké vodítko....a já okukoval zda budeme nastupovat všichni a kudy.... asi ne, mám vodítko  a to je vždy, když páníček odjíždí jinak jsem schopen utíkat za autem a to už si panička semnou zažila! Páníček se semnou loučil a já trucoval ....vím, že s vodítkem nemám šanci utíkat a tak jsem poslušně seděl a smutně koukal za odjíždějícím autem.  Po příchodu domů jsem vlezl do pelíšku a smutnil.....       foto: Jannyk -loučení        foto: Jannyk 

....7.10.05. příjemné odpolene jsme si prožili v přírodě . U rybníka jsem pozoroval labut' bylo jich tam víc, ale jen jedna připlula blíž k nám. Na zpáteční cestě na parkoviště jsme se stavěli v zahradní restauraci kde jsem dostal od obsluhy misku  s vodou a byl jsem středem pozornosti... Nebyli jsme tam sami....., fenka Zina(tak na ní volali její páníčkové) se chtěla kamarádit, ale Já se raději držoval  v blízkosti  svých páníčků pod židlí. foto:

                    

....25.9.05.....krásný slunečný den a tak jsme s paničkou jeli k rybníku kde jsem běhal na volno, ale  více mě zajímaly různé pachy a chcíplá ryba u břehu za což jsem dostal od paničky vynadáno...už jsem se připravoval, že se na ní  vyválím a ''navoním'' si kožíšek .  foto: Jannyk 

 

Na zpáteční cestě jsme se zastavili  za Rexem a Nelli . Rexikem jsme si pošeptali do ouška dlouho jsme se neviděli a také jsem se poprvé seznámil s králíkem Ferdou za asistence Rexe. foto:      

Nellina nechtěla být venku a tak jsme si pohráli v obýváku po nějaké době  Nellina hrátky vzdala zalezla. A já jsem uzmul mrkrv a kam jinam jsem jí šel žvýkat než na koberec .foto: Jannyk -Nella

....13.9.05 .....Kleistpark  v Berlině  setkání s Lidií a Cory.foto: 22.09.05  jedeme domů.

   

....11.9.05.... jsem byl s paničkou a páníčkem na oslavě narozenin Cathariny mají fenku Jumu.foto: Jumy  Celou dobu  jsem byl nejhodnější pes a ležel paničce na klíně (foto) není.

....4.9.05.....nedělní slunečné odpoledne  na návštěvě u Kuky. foto: Jannyk -Kuky Zítra odjíždíme do Berlina.

....2.9.05.....   byl jsem s paničkou u Rexika a Nelliny  foto: Jannyk      www.rexik.websnadno.cz

....30.08.05.....trucování na balkoně  dnes bylo celkem fajn odpoledne  byli jsme  s paničkou  u lesa na louce kde jsem běhal za míčkem . Doma jsem se vrhnul na misku s vodou a pak skočil odpočívat do pelíšku. Vůbec jsem netušil co se bude dít až se prospím. Navečer jsme šli ven,potkal jsem se opět s Argýskem .... Po příchodu domů jsem si skočil na svou deku na sedačce , ale panička mě  volala do kuchyně vzala mě do náruče a povídá,tak co chlapče trochu zkrátíme kožíšek . Než jsem se nadál už jsem stál na stole na podložce kde byly hřebeny , nůžky, kartáč a také strojek ......nemám to moc rád ,neprotestoval jsem  už to znám, že jednou za čas to musí být. Po nějaké době  panička řekla hotovo pohladila mě a já seskočil ze stolu dolů a utekl na balkon.... co kdyby jestě náhohodou..... foto: Jannyk 

....29.08.5....dnes byl opět po delší době slunečný den tak jsme jeli s paničkou do Rynholce za kámoškama  Janny a Nelli  a navečer jsem se potkal při venčení s kámošem Argýskem. Zkoumali jsme prostor pod smrčkem večer tam byli ježci....  foto

....takhle si užíváme společné dny ..... foto: Jannyk -Nella

....kamarádsky spolu okusujeme prasečí ouško.....foto: Jannyk -Nella

      

....14.08.05....dnes dopoledne jsem si myslel, že se snad budem stěhovat panička vyndavala,přendavala věci . Já ležel v pelíšku jako  pěna jen občas jsem vyběhl za paničkou, když pobíhala po bytě. Hledala kočku. Říkala, že jsem zlatý klučik není na kočky zvyklá a pokud dlouho nebyla Nellina vidět  tak panička hledala foto:Nella . Ale dnes nebyla kočka k nalezení . Byli jsme i venku hledat v křoviskách jestli nevyskočila z balkonu. Panička chodila po bytě s papírovou  mašlí na provázku přivázanou za nohu a šustila . Klepala miskama a dala i do misky masíčko z konzervičky pro kočky přitom  jsem asistoval a v nestřežené okamžiku jsem masíčko "zblajznul " a pak jsem blinkal to už se panička zlobila i na mě... Plakala a říkla, ty jsi tedy pes ani kočku nevyčucháš pokud tady někde je a až se "děti " vrátí z dovči tak budeš bez paničky oni mě zabijou, že jsem neuhlídla kočku. Ležel jsem na sedačce a hrál si s uzlem a najednou jsem dostal povel dolu ! Poslechl jsem a ukřivděně koukal. Panička odtáhla sedačku a myslel si , proč to asi  dělá?  Koukala tam několikrát , chvilku  něco prohlížela a pak  sedačku  přirazila zpět ke zdi . Otevřela úložný prostor a kočka na světě !!! Ani moc nenadávala, zavřela zpět víko a jen řekla jak si tam vlezla tak si i vylez.To bylo radosti po 9 hodinách.... panička mě čapla a muchlovala se slovy  Jannyku máme jí !!!

....12.08.05....panička zacinkala klíčema vzala si tašku a já radostně poskakoval, že půjdeme ven nebo někam pojedem,ale panička řekla : ne ne musíš čekat no tak i když nerad poslechl jsem  a  šel jsem do svého pelíšku . Po nějaké době se panička vrátila i s kočkou Nellinkou a i s věcma co  znám co má Nellina doma no moc jsem tomu nerozuměl... Nellina proběhla z chodby do obýváku letmo se semnou přivítala a zalezla za televizi. Dlouhou dobu trvalo než vylezla . Navečer vylezla a začla průzkumničit a já v závěsu za ní  moc se mi nelíbilo, že mi začala hrabat a očuchávat košíček kde mám hráčky a varovně jsem zavrčel.foto: Jannyk -Nella Panička mě okřikla nech Nellinu bude u nás na "prázdninách "  její páníčkové odjeli na dovolenou. Večer to už jsme spolu lumpačily až nás panička musela okřikovat, ale moc jsme si z toho nedělali. Fotečky nejsou žádné utekli jsme vždy ze záběru.

 

....11.8.05 Hafi haf,moji kamarádi tak jsem opět doma, ale brzy opět budeme s paničkou cestovat a to já rád .... foto: Jannyk

....v ulici Stubenrauchstrasse jsem se sešel s kamarádkou Deisy ...taky jsme byli v krámku pro zvířátka  ....procházka po městě ...zastavení v parku.   Jeden den jsem šel ven jen s páníčkem zastavili se v květinářství dovnitř jsem nechtěl měli tam velikého psího kamaráda tak jsem raději poslušně čekal venkufoto: Jannyk

....páníčkové měli ''slezinu'' a nás pejsany  vzali sebou, všichni psí kámoši a kámošky byli kamaráské, ale přesto jsem byl nejistý z velkých pejsanů . Když jsem byl malý napadl mě "Rotwik". foto: kámoši    Pozítří pojedeme za paníčkem do Berlina.

 

foto: Jannyk 

.....jsem připravený  a pojedem k mé kamarádce Nellince bylo radostné přivítání a pak jsme si spolu užili lumpačení ..... foto: Jannyk 

 .... bylo ráno a Já věděl, že půjdu na na stříhání ....radostně jsem přiběhl a přivítal se a paní si mě vzala do parády. Prý jsem byl celkem hodný , ale na focení na stříhacím stole ani náhodou.... na zemi to jsem to byl opět Já.....no a pak přišel moment kdy jsem dostal dobrůtku a šli jsme ven .

 

....2.6.06  ....dnes slavím 2 narozeniny.

....20.5.- 31.5.06  jsme byli s paničkou v Berlině a zde jsou fotečky z jedné procházky.

....13.5.06  sobotní odpoledne venčení s Argýskem  potkali jsme Lukyho se kterým jsem si dal čumákovské pozdravení.

....4.5.06 jeli jsme s paničkou za Nelli a Rexem celé odpoledne jsme si  užili na zahradě po příjezdu domů jsem skočil do pelíšku a odpočíval . S Nelli jsme bláznili, průzkumničili a s Rexem  se honili za aportíčkema. Rexik na mě neměl vždy jsem byl u aportíku dřív .

....1.5.06 slunečné prvomájové  odpoledne  s kámošema  Argýskem a Bettynkou .

....23.4.06 byla  slunečná neděle , paničky mých kámošů se domluvily užili jsme si  odpoledne.

....od 7.4-18.4.06  v pátek ráno jsem byl už celý natěšený věděl jsem ,že budeme cestovat a byl  ve střehu a chodil za paničkou jak ocásek. Moc rád cestuji nesmím vidět otevřené dveře u auto hned jsem tam první a pokud  mám připravenou tašku na sedadle spolujezdce tak vím, že pojedeme daleko. Užil jsem si s páníčkama  slunečné  dny chodili jsme na  procházky .

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek